نتایج جستجو برای عبارت :

دانلود ریمیکس امو بند دلم میره برات

هر کی میبینه تو رو میشه عاشقت ♪
قلبم احساس عجیبی داره بهت ♪
کم کم خودمو جا میکنم تو دلت ♪
اصلا بگو نیاد کسی دور و برت ♪
اصلا بگو نیاد کسی دور و برت ♪
نگم برات قلبم داره بوم بوم میزنه برات ♪
نگم برات این ، دل داره پر پر میزنه برات ♪
نگم برات قلبم داره بوم بوم میزنه برات ♪
دلم برات پر میزنه به سیم آخر میزنه  ♪

دانلود آهنگ نگم برات
دانلود آهنگ میثم ابراهیمی دلم میره برات
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * دلم میره برات * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , میثم ابراهیمی باشید.
دانلود آهنگ میثم ابراهیمی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Meysam Ebrahimi called Delam Mireh Barat With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ میثم ابراهیمی به نام دلم میره برات
آخ داره دلم میره براتجز من نباید کسی تورو بخواد

میثم ابراهیمی دلم میره برات
مدیا
حرفی نمونده دیگه، از چی بگم برات
اشکم روونه دیگه، از چی بگم برات
من بی تو غمگینم ،از چی بگم برات
من مرغ آمینم ،از چی بگم برات
من بی تو میمیرم،از چی بگم برات
از زندگی سیرم،از چی بگم برات
ای تک ستاره ی شب تاریک قلب من
تا میرسی به جاده ی باریک قلب من
مثل درخت در دل من ریشه میزنی
وقتی که میشود به تو نزدیک قلب من
از روز بارونی،از چی بگم برات
با من نمیمونی،از چی بگم برات
وقتی که دلتنگم،از چی بگم برات
یه تیکه از سنگم،از چی بگم برات
مثل زمستونم،از چی بگم
اهنگ تا وقتی مال من نشی یه لحظم اروم نمیشم
دانلود آهنگ آره برات میمونم از فتانه
اهنگ اره برات دیوونم بسته شدی به جونم

دانلود اهنگ دوست دارم خلاصه شه تموم دنیام تو چشات

اهنگ اره برات میمونم خسته شدی به جونم
دانلود آهنگ آره برات دیوونم فتانه
اهنگ اره برات دیوونم فتانه
دانلود آهنگ آره برات میمونم بسته شدی به جونم
دانلود اهنگ تو فقط تب کن ببین برات میمیرم
دانلود کامل اهنگ جدید و زیبای دانلود اهنگ تو فقط تب کن ببین برات میمیرم تو یه لب تَر کن همراه با متن و کیفیت خوب 320 و همچنین لینک مستقیم در وبلاگ یک موزیک
برای دانلود این ترانه زیبا با لینک مستقیم به لینک پایین این مطلب کلیک کنید
متن اهنگ
ادامه مطلب
به نظرم یه فرمول خیلی ساده تو روابط آدم ها باید حاکم باشه برای کسی بمیر که برات بمیره برای کسی تب کن که برات تب کنه، وقتی برای کسی بمیری که فقط برات تب می کنه تهش تویی که یه تیکه ناب از احساس ات رو حروم کردی می فهمی حروم، دیگه ارتباط با آدم هایی که براشون می میری ولی حاضر به تب کردن برات هم نیستن تکلیف اش مشخصه
دانلود آهنگ لعنت به روزایی که دلم تنگه برات
بهترین ها از موزیک من  تقدیم شما عزیزان ♫ دانلود اهنگ لعنت به روزایی که دلم تنگه برات همه این شبارو قدم زدم باهات از مصطفی و مجتبی حبشی به همراه تکست و بهترین کیفیت ♫
Download New Music BY : Ricado | Lanat Be Roozaei Ke Delam Tange Barat With Text And 2 Quality 320 And 128 On Music-fa

متن آهنگ لعنت به روزایی که دلم تنگه برات
ادامه مطلب
دانلود آهنگ مسعود صابری خوابتو دیدم
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * خوابتو دیدم * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , مسعود صابری باشید.
دانلود آهنگ مسعود صابری به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Masoud Saberi called Khabeto Didam With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ مسعود صابری به نام خوابتو دیدم
خوابتو دیدم روی ماهتو دیدم روی موهای افشون تو هی دست میکشیدماز خواب پریدم دیگه تصویر اون لحظه ی زیب
دقت کردی بقیه هر کدوم یه کاری برات انجام میدن
یه جوری یه مدلی
یه کاری میکنن که خوشحالت کنن

میشه بگی من به جز سرافکندگی برات چه خاصیتی دارم؟

گاهی نگاهی به این نگاه خسته بنداز...
دلش برات پر میکشه..ولی شرمنده ست...
میشه دستمو بگیری؟
دانلود pdfکتاب حقوق تجارت 3 ربیعا اسکینی

دانلودفایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وبدانلود pdf جزوه حقوق تجارت 3 اسکینی - دانلود کتاب های رشته ...https://fooji.ir › دانلود-pdf-جزوه-حقوق-تجارت-3-اسکینیدانلود pdf جزوه حقوق تجارت 3 اسکینی, دانلود کتاب های رشته حقوق, دانلود رایگان کتاب و جزوه, free download book, رمان و داستان, کتب حقوقی, حقوق تجارت 1,2,3,4.جزوه حقوق تجارت 3 پیام نور - جزوه بانhttps://jozveban.ir › جزوه-حقوق-تجارت-3-پیام-نوردانلود رایگان
دانلود آهنگ جدید مهدی ملکی به نام عاشقم بگی نگی
Текст песни ashegham beghi naghi Mehdi Maleki
یا حالیم نگم برات ببین دلم رفتاه براتИли я не собираюсь говорить тебе, смотри, я скучаю по тебе
وصله به و جونم عزیزم، تو رو دیدم و رد داده دلمЗалатал и дорогой, я тебя увидел и отверг мое сердце
همش برات تنگه دلم میخوام ببینمت عزیزم

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید سهیل مهرزادگان نگم برات
Download New Music Soheil Mehrzadegan – Nagam Barat
سهیل مهرزادگان نگم برات

دانلود آهنگ جدید سهیل مهرزادگان نگم برات با لینک مستقیم

متن آهنگ نگم برات از سهیل مهرزادگان

عشق دلت باشه پاش میمونی و دلت کوتاه نمیادعشق دلش باشی پات میمونه قول مردونه نمیخواددلش باهات باشه زیر سنگم شده میبینیش یه لحظهعشق اگه عشق باشه اگه جنگم بشه داشتنش می ارزه

کامل با بهترین کیفیت از لینک بالای کاور صفحه منتشر شد کلیک کنید و دانلود کنید
بسم الله
وقتی عاشقی یعنی اینکه اگه دنیا رم بهت بدن ، اگه همه دنیا برات کف بزنن اگه همه مواظبت باشن اگه همه بهت افتخار کنن، اگه همه دوستت داشته باشن ، اگه همه بگن تو بهترینی....
ولی اگه اونکه باید، بهت نگاه نکنه ، هیچکدوم از اینها برات ارزش نداره... اخرش اشک تو چشمات جمع میشه و قلبت میشکنه..... اخرش.... تف توی این دنیا.... :"(
دلم برات تنگه.. و کم کم بوی فاصله داره به مشامم میرسه...
و مثل همیشه من کاری از دستم برنمیاد...
دانلود آهنگ متاسفم برات ای دل ساده از محسن چاوشی
آهنگ غمگین و احساسی از محسن چاوشی اجرای بیادماندنی متاسفم برات ..
متن آهنگ متاسفم برات + دانلود
کوله بار آرزوهات روی دوشت
تا کجاها رفتی با پای پیاده
رفتی و به هرچی خواستی نرسیدی
متاسفم برات ای دل ساده
دل به هرکی دادی از سادگی دادی
زندگیتو پای دلدادگی دادی
هرجا که دیدی چراغی پر فروغه
تا بهش رسیدی فهمیدی دروغه
دانلود آهنگ متاسفم برات ای دل ساده از محسن چاوشی
عاشقو خسته و غمگین و پریشون
دل بیکس
دانلود آهنگ عاشقانه و دلنشین امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت / توام بخندی برا من دوباره بخونم برات با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang emshab mikham bemonam man ta sobh kenaret
دانلود آهنگ امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت / توام بخندی برا من دوباره بخونم برات
این آهنگ زیبا را گوش کنید و لذت ببرید
امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره
توام بخندی برا من دوباره بخونم برات نگات تو نگام چش
به مرور زمان روش های تجارت دستخوش تغییراتی شد و از معاوضه کالا، به روش مسکوکات فلزی، اسکناس‌ها و در نهایت اسناد تجاری تبدیل شد. امروزه اسناد تجاری روش و قالب مناسبی برای انجام فعالیت‌های تجاری هستند. در این نوشته با برات و ویژگی های آن آشنا می شویم.

انواع اسناد تجاری
اسناد تجاری به معنای عام کلمه: به کلیه‌ی اسنادی که در عرصه‌ی فعالیت‌های تجاری بین تجار برای سهولت و انجام معاملات رد و بدل می‌شود، اسناد تجاری به معنای عام کلمه می‌گویند.
دانلود آهنگ عاشقانه و دلنشین امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت / توام بخندی برا من دوباره بخونم برات با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang emshab mikham bemonam man ta sobh kenaret
دانلود آهنگ امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت / توام بخندی برا من دوباره بخونم برات
این آهنگ زیبا را گوش کنید و لذت ببرید
امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره
توام بخندی برا من دوباره بخونم برات نگات تو نگام چش
دانلود آهنگ میثم ابراهیمی جون و دلم
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * جون و دلم * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , میثم ابراهیمی باشید.
دانلود آهنگ میثم ابراهیمی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Meysam Ebrahimi called Joono Delam With online playback , text and the best quality in mediac
متن آهنگ میثم ابراهیمی جون و دلم
وقتی تورو دارم همه چی ردیفه منو میکشه چشمات که همه رو حریفهجز توئه دیوونه هیشکی نمیدونه وقتی پیش منی حالم چ
دانلود اهنگ جدید و شاد علیرضا روزگار – لیلا بانو
Download New Song Alireza Roozegar – Leila Banoo
همراه با متن موزیک لیلا بانو

متن آهنگ لیلا بانو علیرضا روزگار
دلم تنگ شده برات لیلا بانونشستم سر رات لیلا بانویه وقت دیر نکنی من بمیرمسر راهتو اون دنیا بگیرمای دلم تنگ شده برات لیلا بانو نشستم سر راهت لیلا بانویه وقت دیر نکنی من بمیرم سر راهتو اون دنیا بگیرمدو چشمام درد به چشمونت نشیند نیاد روزی که چشمام توی نبیندیه وقتی نشنوم یاری گرفتی اگر گوشم شنید چشمم نب
۱ – باید به حواله کرد شخص دیگر باشد.۲ – باید به حواله کرد برات دهنده باشد.۳ – ممکن است به حواله کرد شخص دیگر یا به حواله کرد خود برات دهنده باشد.۴ – ممکن است در وجه حامل باشد.✅ گزینه ۳ صحیح است به استناد ماده ۲۲۴ قانون تجارت.
مدتها بود که از هدف نداشتن برای زندگیم می نالیدم تا اینکه امام حسین علیه السلام راه رو نشونم داد.
بی ادبیه که امام حسین (ع) برات راهی رو تعیین کنه و تو راه خودت رو بری
و مهم تر از اون وقتی امامت برات راهی رو مشخص میکنه اون برات بهترین راهه

خواهر زیبارویم سلام
شب و روزت به خیر

...... ولش کن
می خواستم چند تا جمله برات بنویسم
حیفم اومد
بهتره که خودم بهت بگم نه اینکه در نبودنِ من بخونیش

یه بار که دیدمت بهت خواهم گفت
اینجا حیفه
بگذار وقتی برات می گم صدای نفست رو بشنوم

دانلود آهنگ حاله دل از امیر شهیار با لینک مستقیم و کیفیت اصلی همراه با متن آهنگ
دانلود آهنگ امیر شهیار حاله دل
دانلود آهنگ امیر شهیار حاله دلآروم دلو بردی تو چقدر آسون
عشقم ندارم چیزی ازت پنهون
دلبر نازه دلم یار و همراه دلم
از خیال عشق تو قصه میسازه دلم
اوج آواز منی عشق هم راز منی
روی ابرام پیش تو بال پرواز منی
وای به جز تو دیگه هیچکی توی قلبم نمیاد
دل دیوونه ی من عشق و فقط با تو میخواد
تا که هستی مثل مستی میشه حال دل من
نفسم میره برات آخه گل خوش
معین زد دلم برات تنگ میشه
دانلود آهنگ زیبای معین زد بنام دلم برات تنگ میشه
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ دلم برات تنگ میشه با صدای معین زد
شعر معین زد موزیک معین زد تنظیم سعید انصار
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی دلم برات تنگ میشه معین زد با بالاترین کیفیت
دانلود آهنگ جدید معین زد به نام دلم برات تنگ میشه
دانلود موزیک معین زد بنام دلم برات تنگ میشه با لینک مستقیم و پخش آنلاین
آهنگ ایرانی معین زد بنام دلم برات تنگ میشه
Moein Z Delam Barat Tang Mishe
با دکتر روان پزشک رفسنجانی حرف زده ام گفت شاید کسی برات دعایی نوشه !!! که این اتفاقات برات میفته !!! گفتم یعنی چی ؟ گفت بهش فکر نکن بعد انرژی که فرستاد فوق العاده سرحال هستم ؟ فقط موندم چنین چیزی اصلا وجود خارجی داره یا نه دعا نویسی !!! انرژی مثبت !!!
داشتم به آهنگ دلم برات تنگ میشه معین زد گوش میدادم.
وسطای آهنگ انگار نفس کم میاره :|
از متن آهنگ نگم که چقد چیپ و بیخودیه :|
همه آهنگ حول محور نوشتن اسم دو نفر روی شیشه بخار گرفته میچرخه :|
ینی امروز من دارم نیمه خالی لیوانو میبینم یا چی؟
ا
اانوسس ببین بعد اینکه بزنی رو دانلود صفحه پایین میاد زیر تلوزیونو ببینی باید حدود 5ثانیه صبر کنیی

بعدشش بزن روی مشاهده لینک دانلود یام شاید کد بیاره برات کدو وارد کن و بعد بزن روی مشاهده لینک دانلود

بعد بزن روی دانلود کند

روی گزینه من ربات نیستم کلیک کن و صبر کن تا تیک سبز بیاد و بعد بزن ایجاد لینک دانلود

در اخررهمم بزن روی دانلود فایلل 

حالِت
حالِ دلت
حالِ تو با یه نفر خوبه
وقتی با یه مخاطب خاص محشور باشی...
دَمخور باشی
حالت خوب میشه
چون احساس می کنی وقتی اون هست همه چی رو به راهه
چون وقتی او هست می تونی مشکلات و ناهنجاری ها رو مثلِ یه "راحت الحلقوم" قورت بدی
چون او تنها کسیه که برات مشکل تراشی نمی کنه
ینی
یعنی
یعنی هر چه از دوست رَسَد خوش است
اگر برات درد سر هم درست کنه، برات لذت بخشه
چون دوستش داری
چون همه چیزته

خوش به حال و احوال اونی که مخاطبِ خاصش غایب نیست
همیشه حاضره
هم

ریشه لغت برات :
برات به معنی اعمال نیک است . همچنین از این لغت برای نوشته‌ای یا سندی که به کسی دهند و به استناد آن، چیز دیگری را بگیرند، نیز استفاده‌می‌شود . در ادبیات به هر حواله یا وارد معنوی برات می‌گویند . از معانی اصیل لغت «برات»، بی گناهی می‌باشد، به معنای منزه و مبرا و پاک و مقدس (یعنی مبرا و پاک از هرگونه گناه) . 
وجه تسمیه برات :
بَرات نوشته‌ای است که بر اساس آن شخصی به شخص دیگری امر می‌کند یا درخواست می کند مبلغی در وجه یا حواله ک
دانلود آهنگ میثم ابراهیمی یه دندم
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * یه دندم * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , میثم ابراهیمی باشید.
دانلود آهنگ میثم ابراهیمی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Meysam Ebrahimi called Ye Dandam With online playback , text and the best quality in mediac
متن آهنگ میثم ابراهیمی یه دندم
واسه خودمم عجیبه چی شد عاشق شدم رفتی توی قلبم همه شوکه شدنواسه خودمم عجیبه چی شد عاشق شدم چی شد اینجوری شد رفتی تو
عجیب دلم برات تنگ میشهبزار بیهوده گویی کنم بزار نگرانت باشم تو هر جور میخوای نفسیرش کن اما فقط باشهمین
گله ای نیست من و فاصله ها همزادیمگاهی از دور تو را خوب ببینم کافیستفکر کردن به تو یعنی غزلی شور انگیزکه همین شوق، مرا خوب ترینم! کافیست[گل]
دانلود آهنگ بهنام بانی هنوز دوست دارم
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * هنوز دوست دارم * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , بهنام بانی باشید.

دانلود آهنگ بهنام بانی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Behnam Bani called Hanooz Dooset Daram With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه بهنام بانی به نام هنوز دوست دارم
فاصله میگیری خب بیشتر دلم میخوادتورو خوب نگاه کن تو چشام جون همین چشما نروساده دل بستم ول
مینویسم. یه روز بخون.
حداقل من به این امید مینویسم. :)

دیشب کابوس دیدم.
و یه جوری نصفه شبی بغض کردم که خودم به حال خودم گریم گرفت:)

2 دی شناختمت. پارسال.
و کن فیکون شد دل لامصبم.

آه. یاد ب ا د.

الان یادم افتاد.
کاش برات کادو میگرفتم تولدت.:)
حیف.
خیلی چیزا دستامو بسته بود. خیلی چیزا.

ولی الان که رو به راه شدم.
تو دیگه منو نمیخوای.:)  زیبا نیست؟ :)

د ا ر م   د    ق   میکنم  :      )

کاش برات یه ماشین تحریر میگرفتم.:)

نامبرده جانم.
من برات کافی نیست
ای دل بی‌قرارم. ای دل بی‌قرارم. بی‌تو ....
می‌دونی.... دلم می‌خواد که یه آهنگ برات بنوازم..... شاید اگه جامون عوض می‌شد من... از این که یه نفر حتی می‌خواد یه آهنگ برات بسراید، توی آسمون‌ها می‌پرید و از خوشی.... پرواااااااااز می‌کرد............
تو هم اسمم رو سرچ می‌کنی تا عکسم بیاد و بفهمی Online ام یا نه؟ 
ای عششششق.. ای دل تو خریداری نداری. عاشق شدی و یاری نداری
دل ای دل 
دل ای دل
دل ای دل
دل ای دل
آهاااااااا هاها اااااا ی
نمیگی اینجوری که دل میبری ازم
آخه چطور وابسته نشم
با این همه خوبیم مگه
کَس دیگه ای میاد به چشم
نمیگی وقتی میخوای از پیشم بری چطوری دل بکنم ازت حتی اگه بد بشی باهام جای تو تو قلبمه فقط
از علاقم به تو کم نمیشه بیا آرامش خونم باش یکمی دیوونم باش دلتو بده جونمو میدم جاش
حتی اگه همیشه تورو ببینمت هی بازم دلم تنگ میشه برات یه حالی میشم وقتی که تو میاری اسممو رو لبات
عالم دیگه ای داره چشات یه آرامشی داره نگات که وقتی خیره میشم بهت یهویی دل میره برات
من
یادت میاد یه روز برات دوست دارم میخوندم از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
یادت میاد یه روز برات دوست دارم می خوندم MP3
متن راه آموزش سوسن از معین یادت میاد یه روز سند پرداخت همراه دارم میخوندم متن راه آموزش سوسن معین یادت میاد یه روز سند پرداخت همراه دارم میخوندم با شوق رویت ارتباط جادو .
ادامه مطلب
درسته در این دوره رنج زیادی متحمل شدم . اونقدر زیاد که ساعت ها گریه کردم و گاهی طاقتم زاق میشد و ارزوی مرگ میکردم .
ولی بعد فکر کردم وقتی خدا نمیخواد دردت درمان بشه پس اون درد برات خیره . اون درد برات رشد داره . اون درد برات نردبونه . 
میخوام این درد رو نردبون کنم برسم به کربلا . 
دعا کنید برام
حس عجیبیه. که دو هفته دیگه عروسیته و قراره منتقل بشی به منزل جدید. با تمام پیچیدگی ها و سختی های قبول مسولیت.
به خیلی چیزا باید حواست باشه. قراره روال خیلی چیزا چیده بشه. از اول هر طوری رفتار کنی همون طوری ازت تا اخر انتظار میره.
خیلی باید حواست باشه که چه چیزایی مطلوبت هستن و چه چیزایی برات خط قرمزن و چی برات مهمه.
روی چیزایی که برات مهم هستن شوخی و تعارف نداری. سعی کن برای همونا مذاکره کنی. روی چیزای دیگه سعی کن بگذری. نه به خاطر اون. به خاطر خود
برات
از دیدگاه حقوق تجارت،  به منزله قرارداد نیست بلکه در معاملات بازرگانی
به جای پول رد و می‌شود و بر طبق آن صادرکننده برات به واسطه دستور می‌دهد
در زمانی مشخص مبلغ معینی را به دارنده برات واریز و یا حواله نماید. در
بحث واردات کالا و خرید به شیوه برات اسنادی یک سری شرایط و ضوابط وجود
دارد و تنها با رعایت و انجام  آن‌ها استفاده از این روش در معاملات
بین‌المللی معتبر خواهد بود‌‌ که در ادامه ابتدا به انواع برات و شرایط
صدور آن پرداخته ش
دانلود آهنگ تو وابستگی داریو منم عاشقم
دانلود آهنگ رمانتیک دیگه دل من رفته برات شده باز
Download Music Masoud Sadeghloo Vabastegi

در این پست برای شما دانلود آهنگ ملایم وابستگی را با بالاترین کیفیت برای دانلود قرار دادیم
انتقادات و پیشنهادات خودتون در مورد سایت و نظرتون رو در مورد آهنگ از بخش نظرات برای ما بفرستین

دانلود آهنگ تو وابستگی داریو منم عاشقم / دانلود آهنگ رمانتیک دیگه دل من رفته برات شده باز
چی به سرت اومد که از اون آدم پر جنب و جوش، انقد ساکت شدی و برای هز چیزی نگرانی؟‌ مگه نمی‌گفتی که اگه یه کوه جلوت باشه، شروع می‌کنی به کندن؟ حالا که کوهی نیست، همه‌ی مسیر‌ها هم حداقل هموار به نظر میان، پس چرا شروع نمی‌کنی؟‌
منتظر چی هستی؟ تضمین؟‌ نیست. وجود نداره. ممکنه اینبار از دفعه قبل محکم تر بخوری زمین. ممکنه تو مسیر همه چیزت رو از دست بدی. ممکنه همین اندازه اعتماد به نفسم که برات مونده بره. ممکنه  یجور بخوری زمین که دیگه هیچ وقت بلند ن
حامد همایون نارفیق
دانلود آهنگ جدید حامد همایون به نام نارفیق
Download New Music Hamed Homayoun - Narefigh
​​​​​​​
من که درداتو بغل کردم برات دستمو تا ته عسل کردم براتمن که بارونی شدم دور و برت اما خورشیدو گرفتم رو سرتای دلیل گریه ی رو گونه هام رفتی بالا اما از رو شونه هامفکر میکردم مثل جون بودم برات اما نه من نردبون بودم براتمن کنار هیشکی دردم کم نشد من رفیقامم عوض کردم نشدهمه ی یک جوری نشون دادن بدن اونا که دورم بودن دورم زدنمن کنار هیشکی دردم کم نشد م
حامد همایون نارفیق
دانلود آهنگ جدید حامد همایون به نام نارفیق
Download New Music Hamed Homayoun - Narefigh
​​​​​​​
من که درداتو بغل کردم برات دستمو تا ته عسل کردم براتمن که بارونی شدم دور و برت اما خورشیدو گرفتم رو سرتای دلیل گریه ی رو گونه هام رفتی بالا اما از رو شونه هامفکر میکردم مثل جون بودم برات اما نه من نردبون بودم براتمن کنار هیشکی دردم کم نشد من رفیقامم عوض کردم نشدهمه ی یک جوری نشون دادن بدن اونا که دورم بودن دورم زدنمن کنار هیشکی دردم کم نشد م
الان که دارم تایپ میکنم مدام اهنگ دریا آرش و مسیح توی ذهنم و گوشم میام. یادته روزای آخر لب ساحل قدم زنان این آهنگ رو گوش میدادیم؟ یادمه آخرین بار غروب با هم خوندیم و خندیدیم.
خیلی دلم برات تنگ شده... با اینکه عید هرسال میری خونه اما اینبار میدونم بر نمیگردی...
لعنت به درس که نتونستم اوضاع مالیم رو طوری کنم زود ازدواج کنیم...
غر دارم میزنم اما واقعا نمیدونم چ کار کنم... خیلی دلم برات تنگ شده عزیزم :(
پنجشنبه 10/5/1395صبح با باباجونت رفتیم بانک صادرات سر کوچه تا برات حساب باز کنیم،اول قرار بود مشترک با حساب من باشه ولی کارمند بانک گفت با باباش باشه بهتره و این شد که شما با حساب بابا و خودت صاحت یک عدد عابر بانک شدی و وقتی اسم و فامیلت رو روی کارت دیدم کلی ذوق کردم ان شاءالله همیشه حسابت پر پول باشه و تنت سلامت دلت خوش...بهترین ها رو برات آرزو میکنم عشق مامان
دانلود آهنگ جدید مشکات آسونه برات
دانلود آهنگ مشکات به نام آسونه برات کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده آسونه برات با صدای مشکات از جوان ریمیکس
Download New Music Meshkat – Asoone Barat

آهنگ جدید مشکات را می توانید هم اکنون با کیفیت بالا از جوان ریمیکس دانلود نمایید.
ساخته جدید مشکات، آسونه برات نام گرفته و در سبک پاپ قرار دارد.
ترانه و موزیک این اثر به عهده مشکات می باشد.
همچنین تنظیم حرفه ای موزیک به عه
امو بند احساس عجیب
دانلود اهنگ نمیری از ذهنم بیرون از امو باند
آهنگ دلم برات تنگه دیوونه بیا بسه خب ببین چقدر صورتم بعد تو شکسته شد
اهنگ جدید امو بند

اهنگ جدید امو بند شاید
دانلود اهنگ جدید امو بند حرف اخر
دانلود آهنگ امو باند تورو میخوام
دانلود اهنگ جدید امو بند بیا برگرد
گاهی اوقات هست که تو خیلی شدید روی یک موقعیت و یک امکان در خلوت خودت و دوستان پافشاری میکنی که داشته باشیش ولی امکان دسترسی به اون برات فراهم نیست و همیشه حسرتش رو میخوری. بعدِ یه مدت یهو توی جایی که اصلا انتظارش رو نداشتی اون موقعیت برات مهیا میشه ولی تو دل و جرات بدست آوردنش رو نداری و به راحتی از دستش میدی و به کلی از خیر اون موقعیت میگذری!
زندگی پره از این داستان های تضاد خواستن و رها کردن :)
سلام عزیز دلم:)
 دیروز اولین روزی بود که تنهات گذاشتم و رفتم دانشگاه، طبق گفته امام علی (ع) از چیزی که تصور میکردم آسون تر بود ولی بازم سخت بود دل کندن از روی ماهت و کنترل کردن دلنگرانی هام، اما اینجور که مادرخانومی گفتن بغیر از یک ساعت برای تو هم روز سختی نبوده و پسر خوبی بودی خداروشکر :))) 
آهان گفتم مادرخانومی، یادت باشه مادرخانومی خیلی برات زحمت کشیدن وقتی بزرگ شدی حتما براشون جبران کنی اون یکی مامان بزرگت هم خیلی برات دعا کردن خیلی نگران ب
دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام خیال با بهترین کیفیت در سمفونی. مهدی احمدوند هنرمند قدیمی کشورمان که در سبک پاپ کار موسیقی خود را آغاز کرده است. میتوانیم از آهنگ جدید این هنرمند به نام خیال که جدیدترین موزیک این هنرمند بزرگ هست اشاره کنیم که معرفی آهنگ موزیک جدید خیال برای هوادارن خود در فضا ی مجازی منتشر کرده است.شما عزیزان و دوستداران موسقی میتوانید این آهنگجذاب و شنیدنی را با دو کیفیت 128 و 320 دانلود و یا بصورت آنلاین در سمفونی در پایی
    میگم نمیخوای بری بندر؟ میگه چی میخوای؟ میگم اون فروشگاهه که برات گفتم یه جفت دستگیره سیلیکونی داشت از این نسوز ها. گفت: چه خوب. اگر رفتم میخرم برات. برا خودمونم میخرم. یه جفت هم برا شاخدار. گفتم اره اگر به همین قانع بشی خوبه ولی یک جفت هم برا زن یاس میگیری،  یه جفت هم برا هر کدوم از خاله ها. یه جفت برا مهران که تازه عروسی کرده. یه جفت برا زن دایی. یه جفت واسه باقی زن دایی ها که اگر دیدنش، داستان نشه.‌ ول کن اصلا نمیخوام بگیری.
50 روزگی وبت مبالک^^
شنیدم از ستاره گلکسیو سیاره و کلا از این جور چیزا می دوستی^^منم خیلی میدوسم^^امیدوارم خوشت بیاد برا جایزه چالشتم می خوام یه عالمه از اینا بزارم برات اگه خوشت بیاد^^من جایزتو میزارم اونی هر وقت اومدی ببینیش^^فایتینگ^^دلم برات تنگ میشه^^خیلیییییییییی
ادامه مطلب

دلو دادم دستش رفت اونم خوب شیکوند دمش گرم ♪اصن عیبی نداره کاره یاره یار که سر آشتی نداره تا بوده همین بوده این کار روزگاره ♪جونم به تو بستگی داره بارونه چند وقته میباره هیچوقت عشقت واسه تو کم نمیذاره ♪چشمات میکشه آدمو اسیر اون نگاتمو یه نفر هست که برات میمیره ♪هرچی دارم مال تو آخ که میخرم حال تو عشقم عشقت به پات میشینه ♪
از من نمیشه رد شی این دل دیوونه پس چی ♪ای وای از این تاب موهاتو اون چشای وحشی ♪هی نگو میخوای بری بیخیال دلم شی ♪نکنه که
از تبعات یک رابطه ی غلط 
و تجربه ی خیانت اینکه 
بعد گذشت یک سال و چند ماه خواب میبینی که با همون ادم  اون تجربه ی تلخ تکرار میشه برات
وقتی ک از خواب میپری میبینی انقد پاهات محکم نگه داشتی ک ماهیچه های پات گرفته و چند روز بعد هم حتی همون گرفتگی هست 
بعضی وقت ها هرچند ناخواسته ولی کابوس های زندگی رو تجربه میکنیم 
چیزایی که یک روز برات کابوس بودن
الان عادی داری باهاش زندگی میکنی:) 
خدایا مگه نگفتی با من معامله کنید
من با تو معامله کردم
چرا باید زندگیم دو سر سوخت باشه
یه روز خوش
یه دل شاد
چیز زیادیه
مگه من تاحالا برای خودم ازت چیزی خواستم
اما اینبار میخوام
بچم داره جلو چشمم پر پر میشه
میخوای برسونیم به لحظه ای که بودنتو انکار کنم
میخوای برسونیم به جایی که حسین و اهل بیتتو فراموش کنم
پس کجاست اون ثمن معامله ی با تو
کم نزاشتم برات
در حد خودم بنده لایقی برات بودم
بزار سرت منت بزارم بلکم صدات دراومد

بسم الله الرحمن الرحیمسلام عزیزم. دلم خیلی برات تنگ شده. همیشه توی فکرت بودم و هستم. راه ارتباطی باهات نداشتم. چه غمگین ... شما دوست مهربونی بودی و هستی. چه قدر دلم می خواست ازت خبری داشتم. ممنونم ازت. ممنون که خبرم کردی. ممنونم ازت بابت دعاهای خیرت. ان شاءالله که یه روز بازم همدیگه رو ببینیم. برات آروزی عاقبت بخیری و موفقیت دارم. سلام ما رو به مادرت و خانواده مهربونت برسون.خدا مراقبت باشه عزیزدلم
دانلود آهنگ بهنام بانی چی بگم
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * چی بگم * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , بهنام بانی باشید.
دانلود آهنگ بهنام بانی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Behnam Bani called Chi Begam With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه بهنام بانی به نام چی بگم
تو چیه تو چشات که یکی برات میمیرهتورو نمیشه نخوادتویی همه کسم نباشی نفسم میگیرهبه همین دوتا چشا قسمتو مال منی و بس عشق ما

دلو دادم دستش رفت اونم خوب شیکوند دمش گرم ♪اصن عیبی نداره کاره یاره یار که سر آشتی نداره تا بوده همین بوده این کار روزگاره ♪جونم به تو بستگی داره بارونه چند وقته میباره هیچوقت عشقت واسه تو کم نمیذاره ♪چشمات میکشه آدمو اسیر اون نگاتمو یه نفر هست که برات میمیره ♪هرچی دارم مال تو آخ که میخرم حال تو عشقم عشقت به پات میشینه ♪
از من نمیشه رد شی این دل دیوونه پس چی ♪ای وای از این تاب موهاتو اون چشای وحشی ♪هی نگو میخوای بری بیخیال دلم شی ♪نکنه که
از در میاد تو دستشو مشت کرده میگه چشماتو ببند دستتو بده بهم درست وقتی که منتظری سوسک پلاستیکی تو دستش باشه یه دستبند خوشگل میذاره کف دستت و میگه برات از جشنواره کسب و کار مدرسه خریدم، این اولین باره که تنهایی خرید کرده برام با پولی که میتونست کلی خوراکی خوشمزه بخره... کی انقدر بزرگ شدی لعنتی؟ چجوری میشه عاشقت نبود چجوری میشه با اینکه نمیذاری محکم بغلت نکرد؟ چجوری میشه برق خوشحالی تو چشماتو دید و گریه نکرد؟ چجوری میشه نمرد برات وقتی میگی دیدم
دانلود آهنگ جدید امو باند به نام دلم میره برات با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Emo Band Calle Delam Mire Barat

برای دانلود این آهنگ ادامه مطلب رو کلیک کنید

دانلود ،
موزیک ،
دانلود موزیک ،
دانلود آهنگ
 ،
دانلود آهنگ جدید  ،
موزیک جدید ،
آهنگ جدید ،
دانلود موزیک جدید ،
دانلود مداحی ،
دانلود نوحه ، نوحه ،
دانلود نوحه جدید

ادامه مطلب
سلام نفسم:)
ببخش مامان جونم یه مدت نبودم چون یهو خیلی سرم شلوغ شد، خیلی چیزا توی این مدت ریخت بهم، خیلی چیزا درست شد، خیلی چیزا خراب شد،خیلی چیزا ساخته شد،خیلی سعی کردم بیام و حتی شده چند کلمه برات بنویسم ولی واقعا نشد.
امروز، به عبارتی دیروز تو هفت ماهگی رو پشت سر گذاشتی و وارد هشت ماهگی شدی:))
روزا کلی باهات کلنجار میرم که سرلاک و حریره بادوم و سوپ بخوری ولی اصلا .نمیخوری:| بعدا اگه یادت بود دلیلش و بهم بگو از بین تمام آزمون و خطاهام فعلا فهمید
وقتی برای اولین بار میری سر کلاس تا با دانشگاه آشنا بشی اولین چیزی که برات اتفاق می افته و تقریبا تا دو هفته هم ادامه داره شوک ورود به مکان جدید هست. دقیقاً نمیدونی قراره چه کاری انجام بدی و برای همین فرصت اولیه رو از دست میدی تا ممکنه حتی از بقیه عقب بیفتی. اگر خوابگاهی باشی ممکنه این عوارض تا آخر ترم یک برات ادامه پیدا کنه. بگذریم...
ادامه مطلب
دانلود آهنگ شاهین بنان عاشق نشدی
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * عاشق نشدی * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , شاهین بنان باشید.
دانلود آهنگ شاهین بنان به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Shahin Banan called Ashegh Nashodi With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه شاهین بنان به نام عاشق نشدی
دانلود فول آلبوم شاهین بنانساز دلم کوکه براتلک زده دل واسه صداتیکی باش واسه کسی که یکیه براتبه سینه سنگتو ز
بزرگ ترین مجموعه عکس متن دار میمیرم برات برای عکس پروفایل موبایل و کامپیوتر، دانلود خاص ترین و بهترین متن نوشته های می میرم برات در اقسام مختلف رزولوشن
نگو میمیرم برات بگو میمونم باهات
تو هر جای جهان باشی برات از دور میمیرم

عکس نوشته میمیرم برات عشقم,عکس نوشته میمیرم واست,عکس نوشته من میمیرم برات,عکس نوشته عاشقانه میمیرم برات,عکس نوشته های میمیرم برات,عکس نوشته همسرم میمیرم برات,عکس نوشته ی میمیرم برات,عکس نوشته عاشقتم میمیرم برات,عکس ن
چخوف یه معلم نیست نمیخواد چیزی رو که نمیدونستی بهت درس بده* یا چیزی رو باهات در میون بذاره که هیچکی تا حالا  نگفته ،ولی یه رفیق ِ همدرده! دستش رو می ندازه دور گردنت و باهات همدردی میکنه و حتی گاهی اگه خوب به داستاناش دل بدی میتونی صدای گریه هاشو بر درد های مشترکتون بشنوی ... 
*اصلا اگه درد ها و حرف های اصلی ای که میگه رو تا قبل این نچشیده باشی داستاناش برات یه مشت مزخرف میشن و مطلقا فایده ای برات ندارن اما اگه باهاشون جان آشنا باشی...
دانلود آهنگ یوسف زمانی – شیک
Download New Music Yousef Zamani – Shik

دانلود آهنگ یوسف زمانی شیک

متن آهنگ یوسف زمانی با نام شیک

قلبتو بسپار به من آخه عاشق شدن با تو یعنی غصه هاتو بدی دست بادو
شاد و شیرین و فرهادو دوباره تکرار کنیم دوباره پرواز کنیم
با تو با تو من غرق حال خوبم دوست دارم آهای عزیزتر از جونم
میلرزه دلم تا اینکه میام بگم من همونم که یه دل نه صد دل عاشقتم
عاشقونه عاشقونه خیلی شیک و بی بهونه حاضری دلتو بدی به دل یه آ

دانلود آهنگ ماکان بند – کی بودی تو
Download New Music Macan Band – Ki Boodi To

دانلود آهنگ ماکان بند کی بودی تو

دانلود آهنگ ماکان بند کی بودی تو

متن آهنگ ماکان بند با نام کی بودی تو

ای دلبر جونم انقد باهات جورم رو هرکی جز تو چشمام رفت روهماحساسم خاصه همه میگن بهم واسه اثبات این عشق باید پای تو وایسهگوشه به گوشه روح و تنم راضیه برات جون بکنم کی بودی تو آخهتیکه به تیکه نفسم میمونه نباشی رو دستم کی بودی تو آخهگوشه به گوشه روح و تنم راضیه برات جون بکنم
دانلود آهنگ مهدی یغمایی نوسان
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * نوسان * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , مهدی یغمایی باشید.

دانلود آهنگ مهدی یغمایی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Mehdi Yaghmaei called Navasan With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه مهدی یغمایی به نام نوسان
درد ما نداره درموننمیره از یاد دوتاموناون شمالایی که رفتیملب آب و طعم بارونبیا برگردیم عزیزم روز اول سر جاموندو سه
دانلود آهنگ جدید محمد کهران کار دادی دستم
Download new Music Mohammad Kahran kar dadi dastam
آهنگ جدید محمد کهران بنام کار دادی دستم
ببین حالت چشات ریز خندیدنات بین کار داده دستم آخ نگم برات اون حالت نگات حتی پلک زدنات
ببین کار داده دستم چی تو بگم برات که می میرم برات برا لجبازیات وقتی قهر میکنی خودم میشم فدات

دانلود آهنگ با کیفیت 320

متن آهنگ کار دادی دستم

آهنگ های محمد کهران
میخوای راستشو بدونی ?من ازین لحظه ،ازین آدم ، ازین کشور ، ازین آدما، ازین زندگی ، ازین بسته بودن ، ازین قفس ، ازین جدا بودن ، ازین به حساب نیومدن ، ازین چشمایی که میبینم ، ازین صداها ، ازین نرو ،نبین ، نخون ،نکنا ، از سخنرانی ، از سخنرانی ، از سخنرانی، از جمله ی دوستت دارم، از دلم برات تنگ شده ها ،از دلم برات تنگ نمیشه ها،از دلم برات تنگ میشه ها ، از تلقین تفاله ی فکر متعفن دیگران ، از تقلید، از ادا درآوردن ، از نقش بازی کردن،ازفکر متعفن دیگران ،
در طول دوران زندگی یه آدمایی هسن که خیلی دوسشون داری،بهشون احترام
میزاری و برات یه قهرمانن...
با خودت میگی اگه یه روز نباشن چطوری باید ادامه بدی....
بعد به یه جایی میرسی میبینی اون آدمو دیگه نمیشناسی،برات شده یه غریبه.
دست و پا میزنی شاید برگردی به همون روزا،اما هرچی بیشتر میری جلو اون
احساس غریبه بودن بیشتر برات پررنگ میشه
دیگه دلم نمیخواد دست و پا بزنم برای برگشتن...قبول میکنم اون چیزی که داره
اتفاق میفته ،بدون هیچ واکنشی.
شاید دلم قبول نکنه
درست نمیدونم چ اتفاقی برات افتاد و داستانت از کجا شروع شد اما باید بگم عمیقا دلم برات تنگ شده، وقتی 4 ماه پیش تونستم بعد یک سال و نیم ببینمت نمیدونی چقدر خوشحال شدم، موهاتو کوتاه کرده بودی و انگار بعد این همه مدت خواسته بودی از اون پیله ی تنهایی و ترس جدا بشی و بیای ب دیدن ما
نمیدونم ترست برای چی بوده؟ دلیل افسردگیت چی بود؟ احساسم میگه چیزی تو وجودت کشف کردی ک میترسی ازینکه جامعه بخاطرش تورو نپذیره. از تصور این، قلبم بدرد میاد. شایدم دلیل خیلی
دانلود آهنگ جدید عاشقانه و زیبای یوسف زمانی با تو با تو من غرق حال خوبم دوست دارم آهای عزیزتر از جونم با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang bato bato man ghargh hale khobam doset daram ahai aziztar az jonam az Yousef Zamani
دانلود آهنگ با تو با تو من غرق حال خوبم دوست دارم آهای عزیزتر از جونم
آهای همه ی قرارم کیو جز تو دارم ♩♪/ ...تو اومدی تو زندگیم شدی دار و ندارم!×..♫
غمم نیست دیگه با تو ♩♪/ ... نه هیشکی دیگه جاتو نه نمیگیره تو قلبم!×..♫
دردونه قلبم با تو با
دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند خیال
Download New Music Mehdi Ahmadvand – Khial
پخش بزودی – دمو آهنگ اضافه شد

مهدی احمدوند خیال

متن آهنگ خیال از مهدی احمدوند
»───♫♫●|●|●♫♫───«
تنگه دلم برات دست منو بگیرلعنت به این دله تنگ بهونه گیردست منو بگیر از این همه خیالببر یه جای خوب یه جا مث شمالتنگه دلم برات تو این پیاده روقدم که میزنم تصور میکنم تورو
»───♫♫●|●|●♫♫───«
دانلود آهنگ مهدی احمدوند به نام خیال با کیفیت 320

دانلود این ترانه زیبا بزودی از
دانلود ریمیکس امو بند دلم میره برات
سوپرایز بزرگ جوان ریمیکس ، دانلود ریمیکس امو بند بنام دلم میره برات با متن و دو کیفیت عالی
Download New Remix Emo Band Delam Mire Barat With Text And Direct Links 320 & 128 In Javan Remix
هم اکنون می توانید ریمیکس جدید آهنگ امو بند را دانلود نمایید.
این اثر ریمیکس آهنگ دلم میره برات از امو بند می باشد.
امیدوارم از ریمیکس لذت ببرید.
با آرزوی بهترین ها برای این دی جی جوان.
متن آهنگ دلم میره برات امو بند
نمیگی اینجوری که دل میبری ازم آخه چطور وابسته ن
در خواست بامزه دخترشهید مدافع حرم از رهبرمعظم انقلاب اسلامیبه رهبر گفتم: کُلاتُ مامانت برات درست کرده؟!گفت: آره. گفتم:میدی به من؟گفت:این مال منه یکی دیگه  برات میخرم!گفتم:پس صورتی بخری ها** بعد از چند روز کلاهیصورتی برای این دختر خانمارسال شد از طرف حضرت آقا.
تعریف برات اسنادی
برات اسنادی یکی از روش‌های رایج پرداخت وجه در تجارت بین‌المللی است. این روش در مواقعی که کشور وارد کننده در وضعیت ثبات اقتصادی است و بین طرفین قرارداد اعتماد کافی وجود داشته باشد، کاربرد بیشتری دارد. در واقع برات اسنادی عبارت است از عملیاتی که طی آن یک بانک، وجهی را به نفع فروشنده، از طریق تحویل اسناد به خریدار وصول می‌کند. مقررات مربوط به این بخش، بر اساس مقررات متحدالشکل بروات وصولیاتاق بازرگانی بین المللی و دستورا
سفته مطابق مقررات ، از جمله قانون تجارت، یکی از مزایای سفته نسبت به چک این است که دادگاه نمیتواند دادخواست اعسار صادر کننده سفته را هماند چک قبول کند و مستند قانونی آن هم ، ماده 269 قانون تجارت می باشد که مقرر م دارد ، محاکم نمی توانند بدون رضایت صاحب برات برای تادیه وجه برات مهلتی بدهند .همچنین ماده 309 قانون تجارت نیز مقرر می دارد ، تمام مقررات راجع به بروات تجاری در مورد فته طلب ( سفته) لازم الرعایه است .
دلم برات تنگ میشه حاج آقا 
دلم برای لبخند پرمحبتت تنگ میشه 
برای مهربونیت 
و تو هیچ کاره ی من بودی 
هیچ کاره 
تو نامحرم بودی 
نامحرم! 
اما تو فامیلمون هیچ کسی رو اندازه تو دوست نداشتم و ندارم 
چون فقط 
تو مهربون بودی 
نه هیچ کس دیگه 
نه مادربزرگها 
نه پدربزرگ 
نه عمه 
نه خاله 
نه دایی 
نه عمو 
و تو بیست سال هست که نیستی؟ 
تو تنها دلیل هستی برای اینکه بگم همسر و فرزند شهید برن گم شن اما پدر و مادرشون آدمهای شریف هستن چون اونها شهید رو تربیت کرد
متن اهنگ امین حبیبی به نام بارون که میباره
تک وتنهام تو این دنیا کسی دور و بر من نیستبریدم از همه هیچ جا برام جا واسه موندن نیستدلم میخواد بیام پیشت بیام اونجا که تو هستیدوباره غرق چشمات شم چشایی که رو من بستیبارون که می باره همش حس میکنم کنارمیتویی که توی زندگیم تنها دار و ندارمیدلتنگی میکنم برات بغضم یهو میترکهآخه تو از خودم برام یه دونه یادگارمینمی دونی چقدر بی تو خرابه حال و احوالمدلم خونه پریشونم خبر نداری از حالمنمیدونم نمیدونی یا ای
من احمقم که بی دلیل انقدررر برات میمیرم !
من احمقم که با اینکه امتحانام رو سرم خراب شده .... هر لحظه برای خوندن قانونا و کتابای کلفت غنیمت نیست برام!
من احمقم که فکر تو شده استراحت روح و روانم ...
من احمقم ...
احمقم که این گوشه رو پیدا کردم واسه از تو نوشتن ..‌.دور از همه آدمایی که منو میشناسن ...برای اینکه فقط تو باشی و تو !
من احمقم که با اینکه میدونم محالی ...بازم نمیخوام از تصورات آینده ام خطت بزنم!
من احمقم...دیوونه ترین کسی که ممکنه توی این دنیا دیده
دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند خیال
Download New Music Mehdi Ahmadvand – Khial
پخش بزودی – دمو آهنگ اضافه شد

دانلود آهنگ مهدی احمدوند خیال
متن آهنگ خیال از مهدی احمدوند
»───♫♫●|●|●♫♫───«
تنگه دلم برات دست منو بگیرلعنت به این دله تنگ بهونه گیردست منو بگیر از این همه خیالببر یه جای خوب یه جا مث شمالتنگه دلم برات تو این پیاده روقدم که میزنم تصور میکنم تورو

چند روزه که گیر دادم که آخرش که چی...
موفقیت درسی...آخرش که چی؟
موفقیت کاری...آخرش که چی؟
عشق...اخرش که چی؟
زندگی...آخرش که چی؟
نمیدونم دم این فلسفی شدن و گیر دادن دقیقا به چی وصله...از خوشی میاد...از فصل...از واقعیت...از چی؟
تو همین هاگیر واگیر امروز یه هو گوشیم زنگ میخوره...
علی پشت دوربین ظاهر میشه که فقط چشماش و پیشونیش معلومه با یه اخم بزرگ و مقادیری بی حوصلگی در صداش...
بی مقدمه میگه اخه چه قدر صبر کنم تا هوا گرم بشه تابستون بشه تولدم بشه تو بیای بهم
دانلود گلچین آهنگ های دی ماه 98
منتخب بهترین و پربازدیدترین آهنگ های منتشر شده در دی 1398
[ اختصاصی از شهر موزیک + آپدیت شده تا آخر 13 دی ]

سوپرایز این ماه پایگاه شهر موزیک برای شما عزیزان
دانلود آهنگ های دی ماه 98 منتخب بهترینهااین پست رو تا آخر ماه دنبال کنید و بهترین آهنگهارو دریافت کنید.
+++
دانلود آهنگ بهنام بانی به نام خوابتو دیدم

دلم خیلی برات تنگ شده خوابتو دیدمخوابتو دیدم و بازم دلتنگم و بی تابدیگه کارم شده هرشب هی میپرم از خوابهرچی گفتم
دانلود آهنگ جدید توافقی با صدای یاسین ترکی در سایت فاز موزیک
Download New Music Tavafoghi By Yasin Torki
متن آهنگ یاسین ترکی توافقی
بس نیس اونا میخوان جاتو بگیرن نمیتونن
کم نیس خودم یه کاری میکنم با من نمون
خواستم دیگه بدبین نباشم نتیجه نداد
ای وای خدا نکنه یه کسی کسیو نخواد
میترسم که دلم بره برات تو این چیزا توافقی نباشه
یه حرفایی میزنی جدیدا که میگم نکنه تلافی باشه
تو با خودتم درگیری و زندگیت شده بچه بازیات
تو از همه خوشت میاد خوب یکیشم منم برات
دانلود موزیک
متن آهنگ حامد همایون نارفیق
متن آهنگ حامد همایون به نام نارفیق
Hamed Homayoun Naa Refigh

من که درداتو بغل کردم براتدستمو تا ته عسل کردم براتمن که بارونی شدم دور و برتاما خورشیدو گرفتم رو سرتای دلیل گریه ی رو گونه هام رفتی بالا اما از رو شونه هامفکر میکردم مثل جون بودم برات اما نه من نردبون بودم براتمن کنار هیشکی دردم کم نشد من رفیقامم عوض کردم نشدهمه ی یک جوری نشون دادن بدن اونا که دورم بودن دورم زدنمن کنار هیشکی دردم کم نشد من رفیقامم عوض کردم نشدهمه
دانلود اهنگ دمت گرم کی تورو اینطور بد عادتت کرد کی توئه دیوونه رو درکت کرد مسیح و آرش AP
دانلود کامل دمت گرم کی تورو اینطور بد عادتت کرد
برای این لحظه در وبلاگ دی ال موزیک مرجع دانلود اهنگ های جدید و پرطرفدار موزیک دمت گرم کی تورو اینطور بد عادتت کرد کاری از مسیح و ارش برای دانلود با کیفیت عالی را مشاهده می کنید
دانلود آهنگ دمت گرم مسیح و آرش AP با لینک مستقیم,آهنگ جدید مسیح و آرش AP Damet Garm, آهنگ ... دمت گرم کی تورو اینطور بد عادتت کرد کی توئه دیوونه
یادتونه اولین باری که غذا خوردید چقدر سخت بود..یادتون نمیاد،امان از پیری ،یکم فک کنید شاید یادتون اومد
یادتونه اولین باری که راه رفتید چقدر سخت بود هی مدام می خوردی زمیین ولی بعد یه مدت که یاد گرفتی راحت راه میرفتی    ،دوباره یادت نمیاد .. عجب!!!
یادتونه اولین باری که می خواستید برید مهد کودک  .. چقدر سخت بود باید از مادرتون جدا میشدیم ولی بعد از یه مدت راحت میشدید
....ااا شما مهد نرفتی!!! مگه چند سالته داداش.. نکنه از نسل دایناسورایی!!
مدرسه که رفت
احتیاج آدم‌ها به یک خونه امن جزو ضروریات زندگی هر شخصیه
یه خونه‌ای که نه صرفا از لحاظ جسمی در امان باشی، بلکه از لحاظ روحی نیز برات آرامش‌بخش باشه و حس خوب وجود رو برات به ارمغان بیاره.
واژه خونه صرفا یک اسمه وگرنه این آرامش و احساس امنیت می‌تونه در هر فضایی وجود داشته باشه. 
همین که از خیلی اتفاقات و استرس‌ها و تنش‌ها دور بشی و مدتی رو در آرامش محض بگذرونی
فوق العاده حس خوبی داره
حتی اگه در اون فضا باز هم افکار منفی و استرس‌هاتون همراهتون
احتیاج آدم‌ها به یک خونه امن جزو ضروریات زندگی هر شخصیهیه خونه‌ای که نه صرفا از لحاظ جسمی در امان باشی، بلکه از لحاظ روحی نیز برات آرامش‌بخش باشه و حس خوب وجود رو برات به ارمغان بیاره.
واژه خونه صرفا یک اسمه وگرنه این آرامش و احساس امنیت می‌تونه در هر فضایی وجود داشته باشه. 
همین که از خیلی اتفاقات و استرس‌ها و تنش‌ها دور بشی و مدتی رو در آرامش محض بگذرونی
فوق العاده حس خوبی داره
حتی اگه در اون فضا باز هم افکار منفی و استرس‌هاتون همراهتون
 محمد علیزاده یارم باش
دانلود آهنگ جدید محمد علیزاده به نام یارم باش همراه با متن آهنگ و پخش آنلاین
ترانه و آهنگ : سینا پارسیان | تنظیم : میلاد ترابی
تو کی بودی که من موندم تو کارت دوباره همه چیزم شدیدا بستگی به تو داره

برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه نمایید

متن آهنگ جدید محمد علیزاده به نام یارم باش :
عزیزم عاشق باش
مث من وقتی برات میمیرم
تو فقط لب تر کن
بگو خوشبختی برات میمیرم
عزیزم عاشق باش دو روز دنیا سریع طی میشه من یه روز دنیام
سلام حورای منکم پیش میاد برات بنویسم بابا چرا ؟ چون فکرم درگییره خیلی چیزایی که نمی دونم گفتنش اصلا به دردت می خوره یا نه. سر بابات این روزا حسابی مشغوله درگیر اینکه چیکار بکنه تا به یه درد این مملکت بخوره. چیکار کنه که درد یه نفر از مردم این مملکت رو فقط یه دره کم کنه. و خب همه اینا با داستان هیولای کوچیکی به اسم کرونا خیلی سخت تر از قبل شده. هیولایی ریزی که یادمون انداخت ما گنده تر از فرعون ها با ریزتر از پشه ای می تونیم نابود بشیم. کلیات این رو

سلام
خواهرِ من یه جوری با من رفتار می کنه که من احساس می کنم نزدیک ترین کس و کارش توی دنیا منم
درسته مریم خانوم؟
اون قدر که با من راحتی با هیچ کس راحت نیسیتی، درسته؟

شاید توقع بیجایی باشه ولی
تو قبل از عید بیمار میشی
مامانت روغن ضماد می زاره برات
خان داداشت رگ گیری می کنه
اون یکی دلسوزی می کنه
...
اون وقت من که باورم شده نزدیک ترین کَسِ تو ام حتی خبر دار نمی شم
می تونستم دعا کنم برات
می تونستم کلّی برات آرزوی خوب بکنم که زود تر بهبود پیدا کنی
- چی میتونه بهتر از یه فنجون شکلات داغ باشه که دایانا برات درست میکنه؟
- یه فنجون شکلات داغ که دایانا برات درست میکنه و تایپ کردن توی وبلاگ!
:)
پ ن : این پست محتوی روزمره نوشت هست، و بنابراین اگر حوصله ندارید نخوانید! مچکرم!
ادامه مطلب
#ایده: 1
زمینه: #گردشگری
حتما در مورد سفرهای کویری و تورهای کویری شنیدید خیلی از توریست ها و مسافرهایی که قصد اقامت در استان های کویری کشورمان را دارند مجبور هستند برای اقامت در شب توی چادر سر کنند.
راه پول در اوردن هم اینجا تازه شروع می شه زدن چادر های درست و حسابی با کلیه امکانات اقامتی در شب تو دل کویر
 پول بیشتر شد،مهمان سرا بزن بازم بیشتر شد اولین هتل را تو دل کویر بزن تو هر فصل ۱ ماه فستیوال بزار کویر رو بتروکون از نظر زمین هم خیالت راحت با
دانلود آهنگ جدید امید جهان به نام دونه انار
Текст песни Doone Anar Omid Jahan
دلم تنگه برات میام باز سر راهتЯ скучаю по тебе, я приду к тебе снова
میایی با دلبری جونم میشه فدات Вы будете пожертвованы очарованием моей жизни
وای از این دلدارم میدونه دوسش دارم

ادامه مطلب
حاج محود کریمی
شب اول

این اشک نیست (غزل مصیبت) دانلود
هلال محرم که پیدا شده (روضه) دانلود
گفت ای گروه هر که ندارد (زمینه) دانلود
محرم شد و احیای دین (زمینه) دانلود
سر زده ماه گریه ها (واحد) دانلود
ماه ماه ماتمه اومد (واحد) دانلود
کیمدی ابوالفضل باشینا (واحد) دانلود
هوای حرم دارم ز عشق (دودمه) دانلود
وقتی برات گریونم (شور) دانلود
کیمدی ابوالفضل باشینا (شور) دانلود
شب دوم
شبنم گل لطیف تره از قطره های بارون (روضه) دانلود
گفت ای گروه هر که ندارد هوای ما (
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانل

ازش پرسیدم: این زخما کی خوب میشن؟
گفت: نخواه که خوب بشن، بخواه که همراهت بشن.
گفتم: یعنی تا ابد باید به تن بکشم این زخمارو؟
گفت: این زخما یه مرزن .. مرز بین چیزی که بودی و چیزی که شدی.
این مرزو باید همیشه حفظ کنی توو از این به بعد زندگیت، توو انتخاب‌هایی که خواهی داشت،
توو رابطه ات با آدم‌ها.
به مرور می‌بینی این زخم‌ها برات قابل درک میشن انقدر که دیگه دردت نمیاد؛
اینجاست که دیگه میشن برات یه جای زخم، نه خود زخم ..میشن یادگاری.. میشن تجربه
توو پی
دانلود آهنگ جدید احمدرضا آوار به نام هانا
Текст песни Hana Ahmad Reza Avar
یه دختر دارم گیسو کمنده تا میبینه منو یه ریز میخندهУ меня есть девушка, которая носит парик, пока она не увидит, что я немного смеюсь
من برات صخره میشم استاده و محکمЯ буду для тебя камнем, мастером и сильным человеком
شورو حال منی راحت و خاطر جمع باش که مثل کوهم

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید امیر علی برزگر به نام برگردون
متن آهنگ جدید برگردون - امیر علی برزگر
Скачать новую песнюAmirali Barzegar Bargardoon
Текст песни Bargardoon Amirali Barzegar
عطر موهات سکوت چشات کافیه تا من بمیرم براتАромата тихих волос достаточно, чтобы я умер за тебя
حال عجیبه تو و خنده هات حال خرابمСтранный ты и твой смех сейчас
چشماتو وا کن روی این ماجرا چشممو بستم

ادامه مطلب
کتاب گل سنگ: داستان جوانی که متفاوت از هم سن و سال هایش دست به کارهای سخت و هیجان آور می زند…
کتاب گل سنگ : سید هاشم حسینی
معرفی:
نوجوانی و جوانی یعنی شور و هیجان، نوجوان­ها و جوان­ها دوست دارند متفاوت از دیگران خودی نشان بدهند. این رمان داستان جوانی است که متفاوت از هم سن و سالهایش دست به کارهای سخت و هیجان ­آورمی­ زند...
خلاصه کتاب:
داستان جوانی است که در بازار تهران همراه بازاریان با شاه مبارزه می­کند. ساواک یکی از نیروهایش را به داخل بازار ن
دیشب وسط نوشتن پستم خوابم برد و صفحه گوشیم روشن مونده بود. زیاد اتفاق افتاده که وسط کار با گوشی بخوابم ولی هیچ‌وقت دیگه دستم نخورده به صفحه. خیلی مسالمت‌آمیز من و گوشیم باهم کنار اومدیم:دی. این‌دفعه پستم منتشر شده بود و واقعا خیلی تعجب کرده بودم. 
فاطمه اومد بهم گفت دیشب گوشیت آلارمش زنگ خورد و اومدم برات قطع کردمش. گفتم فاطمه امکان نداره من خوابم خیلی سبکه:)) گفت نمی‌دونم دیگه. تازه یه چیزی داشتی می‌نوشتی برات ذخیره رو زدم:)) گفتم لطف کردی و

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها